Jeśli marzysz o pięknych dredach lub długich pięknych włosach bez kosztownych wizyt w salonach fryzjerskich to dobrze trafiłeś/aś.
Zajmujemy się wykonywanie dredów na terenie Warszawy
a w naszym sklepie HAIRservice.pl znajdziesz włosy oraz akcesoria do przedłużania i zagęszczania.
 
   
     
 
Czym się zajmujemy?
 
ROBIENIE DREADÓW OD POCZĄTKU
 
 Masz pewność, że dready, które zrobimy będą bardzo dobrze wykonane - nie znosimy fuszerki. Nasze dready są dobrze zbite tuż po zrobieniu (dzięki zbijaniu ich szydełkiem), co oznacza, że potem możesz im mniej czasu poświecić niż dreadom miękkim. Czas robienia dreadów jest różny, zależy od  rodzaju włosów (grubości i gęstości) i od ich długości, jednak nie wyobrażamy sobie, żeby z najkrótszych włosów trwało to mniej niż ok. 3-4 godziny. Wolimy robić długo, a porządnie niż na szybko, aby tylko "odwalić", w końcu każda zdreadowana przez nas głowa jest dla nas chodzącą reklamą. :)
 
POPRAWKI
 Zajmujmy się też poprawianiem dreadów, czyli:
 1. Poprawiamy po długości szydełkiem
 2. Zarabiamy końcówki 
 3. Dokręcamy dready przy głowie
 Czas trwania takiej poprawki zależy od:
  • długości odrostów (przy dokręcaniu od głowy)
  • długości dreadów (dread dreadowi nie równy;))
  • ogólnego stanu dreadów
  • ilości dreadów
 Każdy ma dready w innym stanie, dlatego najlepiej jak sami napiszecie nam jak wyglądają wasze dready lub prześlecie zdjęcie. Podczas gruntownych reperacji wykonujemy jednocześnie wszystkie 3 rzeczy wymienione wyżej (dokręcamy, szydełkujemy po całości i poprawiamy końcówki). Robimy to na prawdę starannie, a nie jak inni - w 2 godziny coś pomemłają szydełkiem i skutek taki, że nie widać różnicy;) Pamiętajcie, że nawet najgorsze dready da się poprawić, żeby wyglądały jak nowe, więc zanim podejmiecie decyzję o ich ścięciu, bo będzie wam się wydawać, że już nic nie da się zrobić – skontaktujcie się z nami :)
 
FARBOWANIE DREADÓW
 Farbowanie dreadów to pracochłonna czynność zabierająca dużo czasu. Farbę trzeba dokładnie wetrzeć w każdego dreada.
 
DREADY SYNTETYCZNE
 Robimy też dready z włosów syntetycznych na zamówienie (dread może mieć dowolną długość i grubość - w zależności od gustu). Włosy syntetyczne kupujesz sam i dostarczasz nam, a my z nich przygotowujemy dready. Nie każdy rodzaj włosów syntetycznych nadaje się do robienia dreadów, więc przed zakupem skonsultuj się z nami. Zaletą takich dreadów jest to, że wyglądają ładnie i się nie rozwalają. Dready, które robimy wyglądają naturalnie i są bardzo dobrze zbite. Z jednej paczki włosów syntetycznych można zrobić dready długości ok. 7 -10cm. Czyli jeśli np. zależy ci na przedłużeniu o 15-20cm, należy zdreadować 2 paczki włosów syntetycznych.
 
DOCZEPIANIE DREADÓW
 Doczepiamy dready zrobione przez nas oraz te, z którymi się do nas zgłosisz. Nigdy nie doszywamy dreadów, doczepiamy tylko i wyłącznie przy pomocy włosów. Nie musisz się martwić, że ci dready odpadną, bo miejsce doczepienia jest bardzo dobrze przeszydełkowane i praktycznie odpadnięcie jest niemożliwe:) no chyba, że jakiś dresik chciałby cię za dready sprowadzić do parteru;) lub ciągnął cię za nie za swoim super podrasowanym autem:)
 Jeśli czas robienia dreadów lub poprawek wydaje ci się straaaasznie długi, proponujemy znieczulić się alkoholem :) W końcu czas szybko mija jak się jest nieprzytomnym :) Poza tym zawsze jest miła atmosfera i można sobie pogadać o wszystkim i o niczym, no i nadrobić zaległości telewizyjne (cały dzień przed tv rulezz) Proponujemy też wziąć ze sobą prowiant jakiś, bo zgłodnieć można (zupki chińskie albo jakieś kanapki czy cuś) ;)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
     
 

Masz Pytania?

 
  Tel. 728-895-815  
  e-mail: dredy@dreadservice.pl  
  Gadu-gadu: 7460400